Oatmeal cookie bake off (homemade style)
€ 58,15 excl. btw
€0,73 per stuk
1
Op voorraad
- Nummer 1 bake-off producten
- Altijd de beste prijs
- Tijdbesparend voor iedereen
- Tot 20% staffelkorting
Over dit product
| Artikelnummer | 300188 |
|---|---|
| Aantal per doos | 80 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | Bake-off |
| Ontdooien | 0 min |
|---|---|
| Voorverwarmen | 190 °C |
| Baktemperatuur | 160 °C |
| Baktijd | 17 min |
| Schuif | Dicht |
| Stoom | 0 sec |
| Ingrediënten | Suiker, TARWEbloem, 17.9% roomboter (MELK), 17.9% HAVERvlokken, donkere basterdsuiker (suiker, invertsuikerstroop, caramel), 5% rozijnen, 4.8% cranberry, scharrelKIPPENEI, magere MELKpoeder, rijsmiddel (E500), kaneel, natuurlijk aroma (vanille), plantaardige oliën (zonnebloemolie), water |
|---|
| EAN | 08719587396087 |
|---|---|
| Aantal per doos | 80 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | Bake-off |
| Energie | 1771 kJ |
|---|---|
| Energie | 423 kcal |
| Vetten | 16.6 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 10.3 g |
| Koolhydraten | 62 g |
| Waarvan suikers | 38.2 g |
| Vezels | 2.6 g |
| Eiwitten | 5.2 g |
| Zout | 0.4 g |
| Toegevoegd suiker | 22.7 g |
| Toegevoegd zout | 0 g |
| Glutenbevattende granen | Bevat |
|---|---|
| Tarwe | Bevat |
| Rogge | Kan bevatten |
| Gerst | Kan bevatten |
| Haver | Bevat |
| Spelt | Kan bevatten |
| Khorasantarwe | Bevat niet |
| Schaaldieren | Bevat niet |
| Ei | Bevat |
| Vis | Bevat niet |
| Pindas | Kan bevatten |
| Soja | Kan bevatten |
| Melk | Bevat |
| Noten | Kan bevatten |
| Amandelen | Kan bevatten |
| Hazelnoten | Kan bevatten |
| Walnoten | Kan bevatten |
| Cashewnoten | Kan bevatten |
| Pecannoten | Kan bevatten |
| Paranoten | Kan bevatten |
| Pistachenoten | Kan bevatten |
| Macadamianoten | Kan bevatten |
| Selderij | Bevat niet |
| Mosterd | Kan bevatten |
| Sesam | Bevat niet |
| Sulfiet (E220-E228) | Bevat niet |
| Lupine | Kan bevatten |
| Weekdieren | Bevat niet |
BevatBevat nietKan bevatten
Veelgestelde vragen
Ja, we leveren onze bake-off producten door heel Nederland. Onze koeltransporten brengen je bestelling diepgevroren bij je af.
Producten zijn per doos te bestellen. Het aantal stuks per doos staat vermeld bij de specificaties van elk product.
Bake-off producten bewaar je diepgevroren bij -18°C. Volg de bereidingsinstructies bij elk product voor het beste resultaat.
Liever telefonisch bestellen of even sparren over het assortiment? Bel ons op 088 024 21 00 — we helpen je graag.

Oatmeal cookie bake off (homemade style)
€ 58,15excl. btw
€0,73 per stuk
1