Gehaktbalbroodje satésaus
Op voorraad
- Nummer 1 bake-off producten
- Altijd de beste prijs
- Tijdbesparend voor iedereen
- Tot 20% staffelkorting
Over dit product
| Artikelnummer | 09773 |
|---|---|
| Aantal per doos | 30 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | Bake-off |
| Ontdooien | 30 min |
|---|---|
| Voorverwarmen | 210 °C |
| Baktemperatuur | 180 °C |
| Baktijd | 28 min |
| Schuif | Open |
| Stoom | 0 sec |
| Ingrediënten | 40% gehaktbal (28% varkensvlees, water, TARWEbloem, zout, TARWEzetmeel, TARWEGLUTEN, kruiden, specerijen, stabilisator (E451), gist, dextrose, ui, SOJAeiwit, aroma, TARWE moutmeel), TARWEbloem, margarine (plantaardige olie (palm, raapzaad), water, emulgator (E471), zout, voedingszuur (E330)), 13% satésaus (water, 3% PINDA, suiker, sojasaus (water, SOJAbonen, zout, TARWE, conserveermiddel (E202)), azijn, gehydrolyseerd SOJA eiwit, weipoeder (MELK), raapzaadolie, gemodificeerd maïszetmeel, sambal (rode peper, zout, voedingszuur (E260), conserveermiddel (E210)), specerijen, zout, knoflook, voedingszuur (E270, E325, E330), antioxidant (E392, E222), conserveermiddel (E202), emulgator (E322 (SOJA)), aroma, natuurlijk aroma, verdikkingsmiddel (E412, E415), kleurstof (E150d)), water, scharrelKIPPENEI, scharrelEIGEEL, gejodeerd zout |
|---|
| EAN | 08716371064627 |
|---|---|
| Aantal per doos | 30 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | Bake-off |
| Energie | 1338 kJ |
|---|---|
| Energie | 322 kcal |
| Vetten | 22.5 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 11.5 g |
| Totaal onverzadigde vetzuren | 13.7 g |
| Transvetzuren | 0.003 g |
| Koolhydraten | 20.9 g |
| Waarvan suikers | 3.1 g |
| Vezels | 1.1 g |
| Eiwitten | 8.1 g |
| Zout | 1.17 g |
| Natrium | 0.474 g |
| Toegevoegd suiker | 3 g |
| Toegevoegd zout | 1.17 g |
| Glutenbevattende granen | Bevat |
|---|---|
| Tarwe | Bevat |
| Rogge | Kan bevatten |
| Gerst | Kan bevatten |
| Haver | Kan bevatten |
| Spelt | Bevat niet |
| Khorasantarwe | Bevat niet |
| Schaaldieren | Bevat niet |
| Ei | Bevat |
| Vis | Bevat niet |
| Pindas | Bevat |
| Soja | Bevat |
| Melk | Bevat |
| Noten | Kan bevatten |
| Amandelen | Kan bevatten |
| Hazelnoten | Bevat niet |
| Walnoten | Bevat niet |
| Cashewnoten | Bevat niet |
| Pecannoten | Bevat niet |
| Paranoten | Bevat niet |
| Pistachenoten | Bevat niet |
| Macadamianoten | Kan bevatten |
| Selderij | Kan bevatten |
| Mosterd | Kan bevatten |
| Sesam | Kan bevatten |
| Sulfiet (E220-E228) | Bevat niet |
| Lupine | Kan bevatten |
| Weekdieren | Bevat niet |
Veelgestelde vragen
