Churros Regular
€ 48,69 excl. btw
€0,44 per stuk
1
Op voorraad
- Nummer 1 bake-off producten
- Altijd de beste prijs
- Tijdbesparend voor iedereen
- Tot 20% staffelkorting
Over dit product
| Artikelnummer | 074296 |
|---|---|
| Aantal per doos | 110 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | * |
| Ontdooien | 30 min |
|---|---|
| Voorverwarmen | 0 °C |
| Baktemperatuur | 0 °C |
| Baktijd | 0 min |
| Schuif | * |
| Stoom | 0 sec |
| Ingrediënten | Water, TARWEbloem, plantaardige oliën (palmolie, zonnebloemolie, raapzaadolie), kaneelsuiker (suiker, kaneel, zonnebloemolie), gemodificeerd zetmeel (aardappel), scharrelKIPPENEIpoeder, glucosestroop, zout, rijsmiddel (E450, E500 (ii)), MELKeiwit, dextrose, verdikkingsmiddel (E466), aroma, specerijen (kaneel) |
|---|
| EAN | 08716371113929 |
|---|---|
| Aantal per doos | 110 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | * |
| Energie | 1412 kJ |
|---|---|
| Energie | 338 kcal |
| Vetten | 20.54 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 4.55 g |
| Koolhydraten | 33.89 g |
| Waarvan suikers | 7.95 g |
| Vezels | 0.86 g |
| Eiwitten | 4.11 g |
| Zout | 0.66 g |
Veelgestelde vragen
Ja, we leveren onze bake-off producten door heel Nederland. Onze koeltransporten brengen je bestelling diepgevroren bij je af.
Producten zijn per doos te bestellen. Het aantal stuks per doos staat vermeld bij de specificaties van elk product.
Bake-off producten bewaar je diepgevroren bij -18°C. Volg de bereidingsinstructies bij elk product voor het beste resultaat.
Liever telefonisch bestellen of even sparren over het assortiment? Bel ons op 088 024 21 00 — we helpen je graag.

Churros Regular
€ 48,69excl. btw
€0,44 per stuk
1