Plaatcake Choco coco
Op voorraad
- Nummer 1 bake-off producten
- Altijd de beste prijs
- Tijdbesparend voor iedereen
- Tot 20% staffelkorting
Over dit product
| Artikelnummer | 7000092 |
|---|---|
| Aantal per doos | 72 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | Ontdooien |
| Ontdooien | 240 min |
|---|---|
| Voorverwarmen | 0 °C |
| Baktemperatuur | 0 °C |
| Baktijd | 0 min |
| Schuif | * |
| Stoom | 0 sec |
| Ingrediënten | Suiker, water, zonnebloemolie, scharrelKIPPENEI, 7.31% kokos, TARWEbloem, zetmeel (TARWE), margarine (plantaardige oliën (palmolie, raapzaadolie), water, citroensap), gemodificeerd zetmeel (TARWE, maïs, aardappel), 2.06% gele room (suiker, gemodificeerd zetmeel (aardappel), weipoeder (MELK), magere MELKpoeder, zetmeel (aardappel), dextrose, MELKvet, glucosestroop, verdikkingsmiddel (E401), plantaardige oliën (palmvet), emulgator (E472b), stabilisator (E450), kleurstof (E101, E160a), MELKeiwit, natuurlijk aroma (vanille)), 1.87% magere cacaopoeder, scharrelKIPPENEIpoeder, glucosestroop, rijsmiddel (E450 (i), E500 (ii), E341 (i)), weipoeder (MELK), dextrose, emulgator (E472e, E471), magere MELKpoeder, volle MELKpoeder, zout, aroma (vanille), invertsuikerstroop, geleermiddel (E440), zuurteregelaar (E331, E330), verdikkingsmiddel (E415), plantaardige oliën (zonnebloemolie), natuurlijk aroma (vanille), natuurlijk aroma, gedroogde glucosestroop |
|---|
| EAN | 08718907359696 |
|---|---|
| Aantal per doos | 72 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | Ontdooien |
| Energie | 1599 kJ |
|---|---|
| Energie | 384 kcal |
| Vetten | 23.9 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 7.1 g |
| Koolhydraten | 36.6 g |
| Waarvan suikers | 26.5 g |
| Vezels | 3.2 g |
| Eiwitten | 3.7 g |
| Zout | 0.47 g |
| Glutenbevattende granen | Bevat |
|---|---|
| Tarwe | Bevat |
| Rogge | Kan bevatten |
| Gerst | Kan bevatten |
| Haver | Kan bevatten |
| Spelt | Kan bevatten |
| Khorasantarwe | Bevat niet |
| Schaaldieren | Bevat niet |
| Ei | Bevat |
| Vis | Bevat niet |
| Pindas | Kan bevatten |
| Soja | Kan bevatten |
| Melk | Bevat |
| Noten | Kan bevatten |
| Amandelen | Kan bevatten |
| Hazelnoten | Kan bevatten |
| Walnoten | Kan bevatten |
| Cashewnoten | Kan bevatten |
| Pecannoten | Kan bevatten |
| Paranoten | Kan bevatten |
| Pistachenoten | Kan bevatten |
| Macadamianoten | Kan bevatten |
| Selderij | Bevat niet |
| Mosterd | Bevat niet |
| Sesam | Bevat niet |
| Sulfiet (E220-E228) | Bevat niet |
| Lupine | Bevat niet |
| Weekdieren | Bevat niet |
Veelgestelde vragen
