Triple chocolate cookie (homemade style)
Op voorraad
- Nummer 1 bake-off producten
- Altijd de beste prijs
- Tijdbesparend voor iedereen
- Tot 20% staffelkorting
Over dit product
| Artikelnummer | 300171 |
|---|---|
| Aantal per doos | 80 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | * |
| Ontdooien | 0 min |
|---|---|
| Voorverwarmen | 190 °C |
| Baktemperatuur | 160 °C |
| Baktijd | 15 min |
| Schuif | Dicht |
| Stoom | 0 sec |
| Ingrediënten | TARWEbloem, suiker, margarine (plantaardige oliën (palmolie, raapzaadolie, kokosolie), water, emulgator (E471), voedingszuur (E330)), 13% witte chocolade stukjes (suiker, volle MELKpoeder, cacaoboter, magere MELKpoeder, emulgator (E322 (SOJA)), natuurlijk aroma (vanille)), 9.5% pure chocolade stukjes (suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator (E322 (SOJA)), natuurlijk aroma (vanille)), water, cacaopoeder, 3.2% melkchocolade (suiker, volle MELKpoeder, cacaoboter, cacaomassa, weipoeder (MELK), magere MELKpoeder, emulgator (E322 (SOJA)), natuurlijk aroma (vanille)), scharrelKIPPENEIpoeder, magere MELKpoeder, gedroogde glucosestroop, invertsuikerstroop, plantaardige oliën (raapzaadolie), zout, rijsmiddel (E500), Bourbonvanille extract (vanille extract) |
|---|
| EAN | 08719587396063 |
|---|---|
| Aantal per doos | 80 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | * |
| Energie | 1872 kJ |
|---|---|
| Energie | 448 kcal |
| Vetten | 22.6 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 11.2 g |
| Koolhydraten | 52.4 g |
| Waarvan suikers | 35.1 g |
| Vezels | 2.6 g |
| Eiwitten | 6.9 g |
| Zout | 0.66 g |
| Natrium | 0.264 g |
| Toegevoegd suiker | 32.9 g |
| Toegevoegd zout | 0.38 g |
| Glutenbevattende granen | Bevat |
|---|---|
| Tarwe | Bevat |
| Rogge | Bevat niet |
| Gerst | Bevat niet |
| Haver | Kan bevatten |
| Spelt | Kan bevatten |
| Khorasantarwe | Bevat niet |
| Schaaldieren | Bevat niet |
| Ei | Bevat |
| Vis | Bevat niet |
| Pindas | Bevat niet |
| Soja | Bevat |
| Melk | Bevat |
| Noten | Kan bevatten |
| Amandelen | Kan bevatten |
| Hazelnoten | Kan bevatten |
| Walnoten | Kan bevatten |
| Cashewnoten | Kan bevatten |
| Pecannoten | Kan bevatten |
| Paranoten | Kan bevatten |
| Pistachenoten | Kan bevatten |
| Macadamianoten | Kan bevatten |
| Selderij | Bevat niet |
| Mosterd | Bevat niet |
| Sesam | Bevat niet |
| Sulfiet (E220-E228) | Bevat niet |
| Lupine | Bevat niet |
| Weekdieren | Bevat niet |
Veelgestelde vragen
