Mozzarella tomaat croqui
Op voorraad
- Nummer 1 bake-off producten
- Altijd de beste prijs
- Tijdbesparend voor iedereen
- Tot 20% staffelkorting
Over dit product
| Artikelnummer | 10593 |
|---|---|
| Aantal per doos | 40 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | Bake-off |
| Ontdooien | 30 min |
|---|---|
| Voorverwarmen | 210 °C |
| Baktemperatuur | 180 °C |
| Baktijd | 25 min |
| Schuif | Open |
| Stoom | 0 sec |
| Ingrediënten | TARWEbloem, water, margarine [plantaardige olie (palm, kokos, raapzaad), water, emulgator (mono- en diglyceriden van vetzuren), zuurteregelaar (citroenzuur)], 10% kaas 48+ Gouda [MELK, aardappelzetmeel, zout, zuursel, stremsel], 4% tomaten, 3% mozzarella [MELK, aardappelzetmeel, zout, zuursel, stremsel], gist, tomatenpoeder, EI, zout, suiker, gemodificeerd aardappelzetmeel, rijstebloem, bonenmeel, erwteneiwit isolaat, dextrose, volle MELKpoeder, glucosestroop, TARWEgluten, natuurlijk aroma, ui, TARWEzetmeel, emulgatoren (mono & diglyceriden vetzuren, veresterd met monoacetyl- en diacetylwijnsteenzuur, lecithine ), knoflook, verdikkingsmiddel (methylcellulose), kruiden, uipoeder, geconcentreerd citroensap, EIpoeder, maltodextrine (mais), specerijen (koriander), enzym (TARWE), antioxidant (ascorbinezuur), kleurstof (paprika-extract), meelverbeteraar (L-cysteïne). |
|---|
| EAN | 08716371090589 |
|---|---|
| Aantal per doos | 40 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | Bake-off |
| Energie | 1230 kJ |
|---|---|
| Energie | 295 kcal |
| Vetten | 17.7 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 10.3 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| Waarvan suikers | 2.4 g |
| Eiwitten | 8.5 g |
| Zout | 1.24 g |
| Glutenbevattende granen | Bevat |
|---|---|
| Tarwe | Bevat |
| Rogge | Bevat niet |
| Gerst | Bevat niet |
| Haver | Bevat niet |
| Spelt | Bevat niet |
| Khorasantarwe | Bevat niet |
| Schaaldieren | Bevat niet |
| Ei | Bevat |
| Vis | Bevat niet |
| Pindas | Bevat niet |
| Soja | Kan bevatten |
| Melk | Bevat |
| Noten | Kan bevatten |
| Amandelen | Bevat niet |
| Hazelnoten | Bevat niet |
| Walnoten | Bevat niet |
| Cashewnoten | Bevat niet |
| Pecannoten | Bevat niet |
| Paranoten | Bevat niet |
| Pistachenoten | Bevat niet |
| Macadamianoten | Bevat niet |
| Selderij | Kan bevatten |
| Mosterd | Kan bevatten |
| Sesam | Kan bevatten |
| Sulfiet (E220-E228) | Bevat niet |
| Lupine | Bevat niet |
| Weekdieren | Bevat niet |
Veelgestelde vragen
