Pulled-Pork Stick
Op voorraad
- Nummer 1 bake-off producten
- Altijd de beste prijs
- Tijdbesparend voor iedereen
- Tot 20% staffelkorting
Over dit product
| Artikelnummer | 10118 |
|---|---|
| Aantal per doos | 50 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | Bake-off |
| Ontdooien | 0 min |
|---|---|
| Voorverwarmen | 210 °C |
| Baktemperatuur | 180 °C |
| Baktijd | 12 min |
| Schuif | Dicht |
| Stoom | 0 sec |
| Ingrediënten | TARWEbloem, margarine (plantaardige oliën (palmolie, raapzaadolie), water, zout, emulgator (E471), zuurteregelaar (E330)), 16.36% varkensvleesproduct (varkensvlees, zout, maltodextrine, dextrose, suiker, specerijen extract, caramel, rookzout (zout, rook van hickory, esdoorn en eiken), groente (uien, pastinaak, wortel, paprika, knoflook), stabilisator (E451), verdikkingsmiddel (E412), kruiden (bieslook), specerijen (peper)), barbecuesaus (water, suiker, tomatenconcentraat, rodewijnazijn, brandewijnazijn, zout, gemodificeerd zetmeel (maïs), ananassapconcentraat, karamelstroop, plantaardige oliën (raapzaadolie), specerijen (MOSTERDzaad), dextrose, verdikkingsmiddel (E415), specerijen extract), water, maïsgries, gist, scharrelKIPPENEI, zout, suiker, weipoeder (MELK), WEI-eiwit concentraat (MELK), dextrose, specerijen (peper, zwarte peper, groene peper, koriander), TARWEGLUTEN, plantaardige oliën (palmolie, raapzaadolie), emulgator (E482), kruiden (peterselie), groente (knoflook), glucosestroop, MELKeiwit, enzym (TARWE), meelverbeteraar (E300), botervet (MELK), lactose (MELK) |
|---|
| EAN | 08716371110720 |
|---|---|
| Aantal per doos | 50 |
| Aanlevering | Diepvries |
| Bereiding | Bake-off |
| Energie | 1199 kJ |
|---|---|
| Energie | 287 kcal |
| Vetten | 15.4 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 7.8 g |
| Transvetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 28.6 g |
| Waarvan suikers | 7.1 g |
| Vezels | 1.3 g |
| Eiwitten | 7.8 g |
| Zout | 1.61 g |
| Natrium | 0.645 g |
| Toegevoegd suiker | 5.6 g |
| Toegevoegd zout | 0.33 g |
| Glutenbevattende granen | Bevat |
|---|---|
| Tarwe | Bevat |
| Rogge | Bevat niet |
| Gerst | Bevat niet |
| Haver | Bevat niet |
| Spelt | Bevat niet |
| Khorasantarwe | Bevat niet |
| Schaaldieren | Bevat niet |
| Ei | Bevat |
| Vis | Bevat niet |
| Pindas | Bevat niet |
| Soja | Kan bevatten |
| Melk | Bevat |
| Noten | Kan bevatten |
| Amandelen | Kan bevatten |
| Hazelnoten | Kan bevatten |
| Walnoten | Bevat niet |
| Cashewnoten | Bevat niet |
| Pecannoten | Bevat niet |
| Paranoten | Bevat niet |
| Pistachenoten | Kan bevatten |
| Macadamianoten | Bevat niet |
| Selderij | Kan bevatten |
| Mosterd | Bevat |
| Sesam | Kan bevatten |
| Sulfiet (E220-E228) | Bevat niet |
| Lupine | Bevat niet |
| Weekdieren | Bevat niet |
Veelgestelde vragen
